twitter-sozleri

Twitter Sözleri

Her geçen gün twitter kullananlar arasına daha çok insan katıldığı bilinmektedir. Bu da twitter hesabının kaliteli bir şekilde oluşturulmasının çevremizde bulunan insanlar açısından ne kadar büyük bir öneme sahip olduğunun gözler önüne serilmesi anlamına gelmektedir.
Twitterda paylaşılan sözler önemlidir
Bu sözlerin önemli olmasının sebebi ise sizin o anki ruh halinize bağlı olarak oluşturulması neden olmaktadır. Günlük meydana gelen olaylar karşısında ki duruşunuzun daha net bir şekilde ifade edilmesi anlamına geldiğinden dolayı twitter sözlerinin aktif bir şekilde kartvizit anlamına geldiği inkar edilmemelidir. Bu sebepten kullandığınız sözler ve olaylara karşı bakış açınızı bir filtreden geçirmenizi tavsiye ederiz.
Bu durum hiç fikir sahibi olmadığınız hususlarda gereksiz beyanlarda bulunmanız anlamına gelmemelidir. Twitter sadece olmak istemediğiniz biri gibi davranmanın sizi zarara uğratacağı unutulmamalıdır. Twitter sözleri konusunda üzerinde durulması gereken bir diğer husus ise aşırı iddialı cümleler kurmaktan uzak durmanızdır.
Gündem konularından bahsetmek ve etiketleme yapmak herkesin yaptığı bir davranıştır. Ama bu konuda bir fikir sahibi olmamanıza rağmen bu konulardan bahsetmeniz de cahillik olarak yorumlanabilir.

 Twitter SözleriYazar: admin (330 Posts)

Google Plus Twitter Sözleri