twitter-takip-etmeyenler

Twitter Takip Etmeyenler

Twitter Takip Etmeyenler yazısı. Merhaba, sosyal medya günümüzde altın zamanlarını yaşıyor desek yanlış olmaz sanırım… Sosyal medyanın gücünü fark eden her şirket potansiyel müşterilerine kampanyaları hakkında bilgi veriyor ve onların sorunlarını aynı platformdan aydınlatmaya çalışıyor.
Bu durumun en fazla etkilerini ise twitterda gördüğümüzü söyleyebiliriz. Twitterın asıl yanıltıcı olan yanı ise bazı programlar aracılığıyla otomatik olarak takip altına alınan bu insanların aynı şekilde takip etmeyi durdurmasıdır. Sizin için ilk bakıldığı anlarda çok fazla anlam ifade etmese de sizi takip etmeyenleri bulmak artık son derece mümkündür.
Şu an bile aktif olarak hizmet veren pek çok internet adresine twitter hesabınızı ve şifrenizi girerek son derece kısa bir süre içerisinde takip etmeyi durdurabilirsiniz. Bu da takipçileriniz arasında kaliteli olanlarla kalitesiz olanlar arasında farkı daha kolay bir şekilde anlamanızı sağlayacaktır.
Bu hizmeti veren pek çok internet adresi olduğunu daha önce de söylemiştik ama asıl dikkat edilmesi gereken size bu hizmeti verirken bazı önemli bilgilerinizi almaya çalışan adreslerinde bulunduğunun bilinmesidir. Bu sebepten yalnızca kaliteli bir şekilde hizmet veren adresler ile çalışmaya özen göstermeniz gerekebilir. Bu hesap bilgilerinizin gizliliği açısından son derece önemli bir husustur. Twitter’da En Çok Takip Edilenler listesinde ise Cem Yılmaz, Okan Bayülgen, Abdullah Gül, Demet Akalın ve Gülben Ergen Bulunmakta. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ise listenin 8. sırasında yer alıyor.

 Twitter Takip EtmeyenlerYazar: admin (330 Posts)

Google Plus Twitter Takip Etmeyenler